Prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych

______________________________________________________________________________

 

Strona internetowa, na której Państwo aktualnie gościcie, pokazuje jedynie niewielki wycinek naszej wieloletniej działalności, daje jednak możliwość wglądu w naszą specjalność. Mamy nadzieję, że nasza strona zachęci państwa do współpracy z Nami i będziemy mogli udowodnić Państwu nasze zalety .

Wykonujemy urządzenia rozdzielcze wszystkich typów : główne, oddziałowe, pomiarowe, sterownicze i specjalne, w obudowach metalowych i z tworzyw sztucznych wszystkich znaczących producentów na rynku polskim. Wykonujemy Rozdzielnice według indywidualnych rozwiązań klienta na podstawie dostarczonego projektu. Produkowane przez nas urządzenia charakteryzują się wysokim poziomem technicznym, estetyką wykonania, funkcjonalnością ułożenia aparatury i bezpieczeństwem dla obsługi. Oferujemy projektowanie, prefabrykację oraz montaż rozdzielnic, takich jak:

 

  • Rozdzielnice główne i pomocnicze
  • Rozdzielnie sterownicze
  • skrzynki sterowania lokalnego
  • tablice licznikowe mieszkaniower
  • ozdzielnie warsztatowo-budowlane
  • łącza kablowo-pomiarowe

 

 

 

 

Nasza działalność oparta jest na kadrze posiadającej odpowiednie uprawnienia. Zaplecze personalne i techniczne pozwala nam realizować zarówno małe i duże inwestycje. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie wspomagające projektowanie, tworzenie wizualizacji wyrobów jak i obliczeniowe, niezbędne do tworzenia kosztorysu. Współpracujemy z hurtowniami i producentami osprzętu i urządzeń elektrycznych. Dzięki temu jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi dzięki czemu oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

 

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomocy w wykonaniu szaf sterowniczych w oparciu o powierzone projekty lub o opisane założenia Państwa aplikacji - (przygotowujemy projekt) .

 

Zajmujemy się profesjonalnym montażem szaf sterowniczych w wykonaniu wieloseryjnym OEM oraz na zlecenie indywidualnych klientów w kilku branżach przemysłu. Szybko, solidnie i w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapytań w tych tematach.

 

Regularnie produkujemy szafy dla kliku znanych producentów urządzeń oraz firm wykonawczych polskich i zagranicznych. Oprócz krajowego rynku produkujemy szafy na rynek: Niemiecki, Hiszpania, Francja, Białoruś, Rosja, Włochy, Holandia. W zależności od wielkości zlecenia uzupełniamy naszą grupę monterów do 10 osób.

 

Szafy budujemy na  komponentach wg życzenia klientów, standardem są: zabezpieczenia Schneider, styczniki i wyłączniki LG/LS, Relpol. Finder, złączki Phoenix Contact, przewody Helukabel, obudowy: Schneider, Rittal, ETA, Schrack. Szafy możemy również wykonać na komponentach wskazanych przez Państwa, na powierzonych sterownikach lub innym osprzęcie - wszystko jest do ustalenia. Markowe produkty Schneider Electric, Eaton, Siemens, ABB są dostępne z naszego magazynu.

 

Producent urządzeń i linii technologicznych Wamatech Sp. z o.o. © 2017 Wamatech